OOM -złoto dla Mrózki, AZS zakopane najlepszym klubem!!!

Tegoroczne zmagania o tytuł Mistrza  Polski Juniorów , które miały miejsce w Czarnej Górze, były bardzo udane dla AZS AWF Kraków Zakopane. Do klubu trafiły 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal co w klasyfikacji klubowej dało mam 1miejsce :)

Jedyną klubową medalistką wśród Pań została Karolina Mrózek , która mimo dokuczliwych bólów pleców , w pięknym stylu wywalczyła złoto w slalomie. BRAWO!!! Mrózka w GS do kombinacji zajęła 6m, w GS otwartym 5m.Mimo udanego startu w SL nie udało się odrobić straty z GS i  w kombinacji uplasowała się na 4m. Złoto w GS jak i kombinacji trafiło do Karoliny Chrapek(Wisła Ustronianka) która została najlepszą zawodniczką olimpiady.

Wśród panów 4medale (2 złote- GS Otwarty, SL , 2 srebrne-kombinacja i GS ) zgarnął Michał Kłusak (AZS Zakopane) i tym samym został uznany najlepszym zawodnikiem OOM. Jego młodszy brat Jakub mocno deptał mu po pietach . W SL był drugi, ze stratą 0,05 do zwycięscy. Złoto w kombinacji i GS zdobył Adam Chrapek (Wisła Ustronianka)

Pechowcem olimpiady został Matson , który wrócił do domu z jednym „papierem” dyplomem za 6 miejsce w GS. Reszty konkurencji nie udało mu się ukończyć.