Klasyfikacja generalna uczelni na AMP 2012

Dwie Akademie Wychowania Fizycznego z Krakowa (wśród pań) i Katowic (w rywalizacji mężczyzn) zwyciężyły w punktacji uczelni podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim 2012. Kolejne miejsca wśród kobiet zajęły Politechnika Śląska w Gliwicach i Uniwersytet Jagielloński Kraków. Na drugim i trzecim miejscu w rywalizacji mężczyzn uplasowały się odpowiednio AWF Kraków oraz Politechnika Poznańska.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w Dworcu Tatrzańskim. Powyższe zdjęcie pochodzi z podsumowania AZS Wintercup 2012.

KOBIETY:

MUczelniatypgigant  slalom  suma
1AWF KrakówUWF2001931901971961941170
2PŚ GliwiceUTE1771661621841771671033
3UJ KrakówUNI1781691551831751471007
4UW WarszawaUNI179170160181169131990
5AGH KrakówUTE191172109191168129960
6UWr WrocławUNI189171143172142,5137954,5
7ASP WarszawaWSZ197160135198123121934
8PG GdańskUTE174147135165161148930
9UG GdańskUNI161150115166155150897
10ŚUM KatowiceUME173141139173142,5123891,5
11UEK KrakówUSP185131107186163113885
12PK KrakówUTE18417689179142,5105875,5
13AWF KatowiceUWF1821139918916499846
14UAM PoznańUNI18813110318813391834
15PP PoznańUTE168165144121117109824
16PWr WrocławUTE1871459617811385804
17PW WarszawaUTE18014112719010359800
18UPe KrakówUSP192635119519287780
19SWPS WarszawaWSN12111311115413999737
20UE WrocławUSP1671338713111979716
21PŁ ŁódźUTE1231039315210993673
22AWF PoznańUWF121890171111105597
23URo KrakówUSP19510501821110593
24CC WarszawaWSN194119111872117549
25UMe ŁódźUME13399291517749538
26UŚ KatowiceUNI15449351745739508
27SGGW WarszawaUSP999155142,56347497,5
28USz SzczecinUNI12583611275341490
29SGH WarszawaUSP6559017613335468
30ZUT SzczecinUTE1237701258155461
31ASP KatowiceWSZ16300142,51350440,5
32UMCS LublinUNI6939331356155392
33GUM GdańskUME957357634543376
34UE KatowiceUSP15291075250343
35AJD CzęstochowaUSP67634367650305
36KA KrakówWSN15331011900303
37PWSZ NysaWSZ792925614933276
38UTP BydgoszczUSP402723733121215
39UWM OlsztynUNI53231532312165
40UŁ ŁódźUNI21156372515119
41WSG BydgoszczWSN311303517096
42ALK WarszawaWSN2752419084
43PWSZ LesznoWSZ171102319070
44UPr LublinUSP7003319059
45WSFiZ BiałystokWSN3001411028

MĘŻCZYŹNI:

MUczelniatypgigant  slalom  suma
1AWF KatowiceUWF2592572522612582571544
2AWF KrakówUWF2602502452602472361498
3PP PoznańUTE2632512212632542181470
4PK KrakówUTE2442402322532462311446
5UAM PoznańUNI2462372112482452441431
6UW WarszawaUNI2532312302492192181400
7UJ KrakówUNI2612152072432242051355
8AGH KrakówUTE243241226251191,51821334,5
9PŚ GliwiceUTE2332232122222162111317
10PW WarszawaUTE219218182239221191,51270,5
11PWr WrocławUTE224216204229203191,51267,5
12ATH Bielsko-BiałaUTE2021991822352232151256
13UWr WrocławUNI254193176252191,51801246,5
14UEK KrakówUSP255234195238191,51301243,5
15SGH WarszawaUSP238223191242191,51541239,5
16UG GdańskUNI2012001742272251621189
17ALK WarszawaWSN256186132259191,51341158,5
18UE WrocławUSP1801661302321681661042
19UE PoznańUSP239206462142071261038
20UŁ ŁódźUNI21312811824120974983
21UŚ KatowiceUNI24213812823414670958
22AWF PoznańUWF23611024231176142919
23PG GdańskUTE203172162140132110919
24ŚUM KatowiceUME2281481402371440897
25UE KatowiceUSP2351009621315088882
26PŁ ŁódźUTE14810476202132104766
27UMe ŁódźUME1141127217216860698
28UPe KrakówUSP144242221017084654
29KA KrakówWSN16012420191,51020597,5
30URo KrakówUSP1025446128124118572
31SGGW WarszawaUSP25828725600549
32AJD CzęstochowaUSP9692721089672536
33ZUT SzczecinUTE104845012111650525
34GUM GdańskUME13666381349040504
35USz SzczecinUNI1565201129436450
36PWSZ NysaWSZ8068471165637404
37UMCS LublinUNI885018948856394
38URz RzeszówUNI19834012400356
39KUL LublinUNI17430082640350
40UTP BydgoszczUSP6460321024842348
41UWM OlsztynUNI1101412138660340
42WSZiB KrakówWSN9242386780301
43UPr LublinUSP8050108700263
44PWSZ ChełmWSZ5860120760260
45WSG BydgoszczWSN563426584134249
46PWSZ LesznoWSZ3000625431177
47UJK KielceUNI118258540133
48UMB BiałystokUME66560000122
49WSNHiD PoznańWSN0006433097
Znaczniki

Podobało się? Doceń proszę atrakcyjne treści i kliknij:

Dodaj komentarz

Zobacz także

Inne artykuły

maryna

Mini wywiad z Maryną po supergigancie w Lenzerheide

A teraz obiecany mini-wywiad z Maryna Gąsienicą-Daniel przeprowadzony w rejonie linii mety po supergigancie w Lenzerheide. Wiem, że trochę późno, ale pomimo to przeczytać warto. Cześć. Ponownie spotykamy się po zawodach. Tym razem prawie

maryna gąsienica daniel

Ostatnie pchnięcia

To był długi i ciekawy sezon. Na pewno ciężki dla większości zawodników, a w szczególności dla tych, którzy jeżdżą wszystkie konkurencje. Dużo podróżowania, mnóstwo startów i wszyscy są już bardzo zmęczeni. Niemniej, końcówka

AMP Narciarstwo Alpejskie

AMP 2022: Dwa oblicza wielkiego finału

Zuzanna Czapska i Paweł Pyjas (oboje AWF Katowice) zdobyli tytuły akademickich mistrzów Polski w gigancie. W slalomie zwyciężyli Maja Chyla (UJ Kraków) oraz Przemysław Białobrzycki (AWF Katowice). W Zakopanem zakończyły się

AMP Narciarstwo Alpejskie

AMP 2022: Bez dotykania tyczek

Zwycięzcami eliminacji slalomowych zostali ci sami zawodnicy, którzy byli najlepsi we wczorajszym gigancie. Na zachodzie dominacja Zuzanny Czapskiej i Pawła Pyjasa (oboje AWF Katowice), a na wschodzie zwycięstwo Mai Chyli (UJ Kraków) i Antoniego

maryna gąsienica-daniel

W Lenzerheide po dwóch latach…

Obiecałem relację, wiec być musi… Czas i sytuacja na świecie, co prawda nie napawają mnie chęcią do pisania o narciarstwie, ale życie toczy się dalej pomimo niezbyt miłych wieści stąd i zowąd. Wreszcie

Newsletter

Dołącz do nas – warto

Jeśli chcesz dostawać informacje o nowościach na stronie, nowych odcinkach podcastu, transmisjach live na facebooku, organizowanych przez nas szkoleniach i ważnych wydarzeniach oraz mieć dostęp do niektórych cennych materiałów na stronie (np. wersji online Magazynu NTN Snow & More) wcześniej niż inni, zapisz się na newsletter. Nie ujawnimy nikomu tego adresu e-mail, nie przesyłamy spamu, a wypisać możesz się w każdej chwili.