Anna Fenninger zwyciężyła dwa giganty rozgrywane dzień po dniu podczas Pucharu Świata w szwedzkim Are. Ależ ona jeździła!

6 marca 2014:
Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time Diff. FIS Points
1 5 55947 FENNINGER Anna 1989 AUT 1:13.64 1:12.75 2:26.39 0.00
2 13 196793 MARMOTTAN Anemone 1988 FRA 1:13.71 1:12.89 2:26.60 +0.21 1.28
3 15 55898 BREM Eva-Maria 1988 AUT 1:14.30 1:12.48 2:26.78 +0.39 2.37
3 1 516138 GUT Lara 1991 SUI 1:13.41 1:13.37 2:26.78 +0.39 2.37
5 3 565243 MAZE Tina 1983 SLO 1:12.76 1:14.27 2:27.03 +0.64 3.89
6 6 505632 LINDELL-VIKARBY Jessica 1984 SWE 1:13.48 1:13.73 2:27.21 +0.82 4.99
7 4 55838 ZETTEL Kathrin 1986 AUT 1:13.63 1:13.72 2:27.35 +0.96 5.84
8 2 505760 PIETILAE-HOLMNER Maria 1986 SWE 1:14.04 1:13.33 2:27.37 +0.98 5.96
9 9 297601 BRIGNONE Federica 1990 ITA 1:13.60 1:13.84 2:27.44 +1.05 6.38
10 26 296259 MOELGG Manuela 1983 ITA 1:14.16 1:13.50 2:27.66 +1.27 7.72
11 8 205218 REBENSBURG Viktoria 1989 GER 1:14.16 1:13.58 2:27.74 +1.35 8.21
12 22 55759 KIRCHGASSER Michaela 1985 AUT 1:14.99 1:13.22 2:28.21 +1.82 11.06
13 11 105269 GAGNON Marie-Michele 1989 CAN 1:14.85 1:13.38 2:28.23 +1.84 11.19
14 34 196179 BERTRAND Marion 1984 FRA 1:15.77 1:12.72 2:28.49 +2.10 12.77
15 7 6535237 SHIFFRIN Mikaela 1995 USA 1:14.47 1:14.08 2:28.55 +2.16 13.13
16 21 425771 LOESETH Nina 1989 NOR 1:16.03 1:12.58 2:28.61 +2.22 13.50
17 14 515747 GISIN Dominique 1985 SUI 1:14.88 1:13.88 2:28.76 +2.37 14.41
18 32 197319 BAUD Adeline 1992 FRA 1:15.92 1:13.01 2:28.93 +2.54 15.44
19 17 55576 GOERGL Elisabeth 1981 AUT 1:14.89 1:14.07 2:28.96 +2.57 15.62
20 28 505886 KLING Kajsa 1988 SWE 1:15.53 1:13.51 2:29.04 +2.65 16.11
21 40 516280 HOLDENER Wendy 1993 SUI 1:16.07 1:12.99 2:29.06 +2.67 16.23
21 12 206001 HOEFL-RIESCH Maria 1984 GER 1:14.80 1:14.26 2:29.06 +2.67 16.23
23 20 185140 POUTIAINEN Tanja 1980 FIN 1:15.55 1:13.53 2:29.08 +2.69 16.35
24 16 505679 HANSDOTTER Frida 1985 SWE 1:14.68 1:14.58 2:29.26 +2.87 17.45
25 27 297702 MARSAGLIA Francesca 1990 ITA 1:16.00 1:13.45 2:29.45 +3.06 18.60
26 43 196725 BARIOZ Taina 1988 FRA 1:16.19 1:13.42 2:29.61 +3.22 19.58
27 10 296729 FANCHINI Nadia 1986 ITA 1:13.23 1:16.45 2:29.68 +3.29 20.00
28 18 537545 MANCUSO Julia 1984 USA 1:15.90 1:14.82 2:30.72 +4.33 26.32
29 29 506399 HECTOR Sara 1992 SWE 1:15.07 1:16.12 2:31.19 +4.80 29.18
Did not start 1st run
50 106961 MIELZYNSKI Erin 1990 CAN
Did not qualify for 2nd run
60 565360 STUHEC Ilka 1990 SLO
59 425880 SEJERSTED Lotte Smiseth 1991 NOR
58 185317 SOPPELA Merle 1991 FIN
55 516283 ELLENBERGER Andrea 1993 SUI
54 197616 ALPHAND Estelle 1995 FRA
52 297851 AZZOLA Michela 1991 ITA
51 155415 STRACHOVA Sarka 1985 CZE
49 56032 SCHILD Bernadette 1990 AUT
47 197651 DIREZ Clara 1995 FRA
46 55750 FISCHBACHER Andrea 1985 AUT
45 538284 MCJAMES Megan 1987 USA
44 56217 BRUNNER Stephanie 1994 AUT
42 565331 LAVTAR Katarina 1988 SLO
41 298124 AGNELLI Nicole 1992 ITA
39 297171 FANCHINI Sabrina 1988 ITA
37 297910 CURTONI Elena 1991 ITA
36 197497 MIRADOLI Romane 1994 FRA
35 425887 LOESETH Mona 1991 NOR
33 506348 STAALNACKE Ylva 1992 SWE
31 56087 SIEBENHOFER Ramona 1991 AUT
25 55818 KOEHLE Stefanie 1986 AUT
24 196726 BARTHET Anne-Sophie 1988 FRA
23 106825 PREFONTAINE Marie-Pier 1988 CAN
Did not finish 2nd run
19 295445 KARBON Denise 1980 ITA
Did not finish 1st run
61 107068 PHELAN Brittany 1991 CAN
57 355055 BUEHLER Rebecca 1992 LIE
56 565373 ROBNIK Tina 1991 SLO
53 205239 WIRTH Barbara 1989 GER
48 516394 SUTER Jasmina 1995 SUI
38 206444 HOESL Simona 1992 GER
30 425929 MOWINCKEL Ragnhild 1992 NOR
7 marca 2014:
Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time Diff. FIS Points
1 1 55947 FENNINGER Anna 1989 AUT 58.49 1:01.66 2:00.15 0.00
2 9 205218 REBENSBURG Viktoria 1989 GER 58.97 1:01.79 2:00.76 +0.61 4.52
3 7 505632 LINDELL-VIKARBY Jessica 1984 SWE 59.10 1:01.73 2:00.83 +0.68 5.04
4 14 55898 BREM Eva-Maria 1988 AUT 59.51 1:01.44 2:00.95 +0.80 5.93
5 6 505760 PIETILAE-HOLMNER Maria 1986 SWE 59.05 1:02.23 2:01.28 +1.13 8.37
6 23 296259 MOELGG Manuela 1983 ITA 59.69 1:01.79 2:01.48 +1.33 9.85
7 8 296729 FANCHINI Nadia 1986 ITA 59.36 1:02.34 2:01.70 +1.55 11.48
8 11 297601 BRIGNONE Federica 1990 ITA 59.80 1:02.12 2:01.92 +1.77 13.11
9 19 425771 LOESETH Nina 1989 NOR 59.95 1:02.33 2:02.28 +2.13 15.78
10 13 206001 HOEFL-RIESCH Maria 1984 GER 1:00.51 1:01.96 2:02.47 +2.32 17.19
11 26 505886 KLING Kajsa 1988 SWE 1:00.10 1:02.46 2:02.56 +2.41 17.85
12 29 196179 BERTRAND Marion 1984 FRA 59.84 1:02.74 2:02.58 +2.43 18.00
13 42 565331 LAVTAR Katarina 1988 SLO 1:00.60 1:02.09 2:02.69 +2.54 18.81
14 21 185140 POUTIAINEN Tanja 1980 FIN 59.92 1:02.88 2:02.80 +2.65 19.63
15 40 516280 HOLDENER Wendy 1993 SUI 1:00.74 1:02.07 2:02.81 +2.66 19.70
16 20 295445 KARBON Denise 1980 ITA 1:00.69 1:02.22 2:02.91 +2.76 20.44
17 22 55759 KIRCHGASSER Michaela 1985 AUT 1:00.04 1:02.95 2:02.99 +2.84 21.04
18 12 515747 GISIN Dominique 1985 SUI 1:00.77 1:02.28 2:03.05 +2.90 21.48
19 25 297702 MARSAGLIA Francesca 1990 ITA 1:00.61 1:02.48 2:03.09 +2.94 21.78
20 18 537545 MANCUSO Julia 1984 USA 1:00.42 1:02.70 2:03.12 +2.97 22.00
21 41 298124 AGNELLI Nicole 1992 ITA 1:00.81 1:02.33 2:03.14 +2.99 22.15
22 16 55576 GOERGL Elisabeth 1981 AUT 1:00.31 1:02.86 2:03.17 +3.02 22.37
23 3 55838 ZETTEL Kathrin 1986 AUT 59.53 1:03.65 2:03.18 +3.03 22.44
24 2 6535237 SHIFFRIN Mikaela 1995 USA 1:00.31 1:02.96 2:03.27 +3.12 23.11
25 15 105269 GAGNON Marie-Michele 1989 CAN 1:00.09 1:03.22 2:03.31 +3.16 23.41
26 17 505679 HANSDOTTER Frida 1985 SWE 1:00.37 1:03.49 2:03.86 +3.71 27.48
27 51 297851 AZZOLA Michela 1991 ITA 1:00.88 1:03.34 2:04.22 +4.07 30.15
28 27 196726 BARTHET Anne-Sophie 1988 FRA 1:00.91 1:03.69 2:04.60 +4.45 32.96
Did not start 1st run
57 425880 SEJERSTED Lotte Smiseth 1991 NOR
54 506350 EKLUND Nathalie 1992 SWE
49 106961 MIELZYNSKI Erin 1990 CAN
Did not qualify for 2nd run
58 565360 STUHEC Ilka 1990 SLO
56 355055 BUEHLER Rebecca 1992 LIE
55 565373 ROBNIK Tina 1991 SLO
53 516283 ELLENBERGER Andrea 1993 SUI
52 197616 ALPHAND Estelle 1995 FRA
50 155415 STRACHOVA Sarka 1985 CZE
48 516394 SUTER Jasmina 1995 SUI
46 55750 FISCHBACHER Andrea 1985 AUT
45 538284 MCJAMES Megan 1987 USA
44 56217 BRUNNER Stephanie 1994 AUT
43 196725 BARIOZ Taina 1988 FRA
39 297171 FANCHINI Sabrina 1988 ITA
38 206444 HOESL Simona 1992 GER
37 297910 CURTONI Elena 1991 ITA
35 197497 MIRADOLI Romane 1994 FRA
33 506348 STAALNACKE Ylva 1992 SWE
32 56087 SIEBENHOFER Ramona 1991 AUT
31 55818 KOEHLE Stefanie 1986 AUT
30 197319 BAUD Adeline 1992 FRA
28 506399 HECTOR Sara 1992 SWE
24 106825 PREFONTAINE Marie-Pier 1988 CAN
Did not finish 2nd run
10 196793 MARMOTTAN Anemone 1988 FRA
5 565243 MAZE Tina 1983 SLO
Did not finish 1st run
47 197651 DIREZ Clara 1995 FRA
36 425929 MOWINCKEL Ragnhild 1992 NOR
34 425887 LOESETH Mona 1991 NOR
4 516138 GUT Lara 1991 SUI

O Autorze

Dziennikarz prasowy, radiowy, internetowy; komentator sportowy, spiker Legii Warszawa, a do tego narciarz-amator; żeglarz, ex-pięcioboista i wioślarz. Dziennikarstwo sportowe traktuje jako przedłużenie kariery zawodniczej. Organizator rajdów przygodowych. Lubi sobie pojeździć na rowerze i ogólnie się trochę zmęczyć. Autor prowadzi swój prywatny blog pod adresem zonaurbana.pl.

Podobne posty