Prezentujemy wyniki sobotnich zawodów w randzie FIS Race w fińskiej Ruce. Dobrze wypadły Polki trenujące w grupie Tauron Bachleda Ski. Aleksandra Kluś zajęła drugie miejsce, młodziutka zaś Kasia Wąsek była czwarta. Ola wzbogaciła się o 31,75 FIS-punktów. Zwyciężyła Czeszka Gabriela Capova, która wyprzedziła Polkę o 0,33 setne.
Rank | Bib | FIS Code | Name | Year | Nation | Run 1 | Run 2 | Total Time | FIS Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 155727 | CAPOVA Gabriela | 1993 | CZE | 47.34 | 47.88 | 1:35.22 | 29.60 |
2 | 15 | 435189 | KLUS Aleksandra | 1986 | POL | 47.93 | 47.62 | 1:35.55 | 31.75 |
3 | 5 | 185357 | VIRKKULA Sohvi | 1993 | FIN | 47.46 | 48.20 | 1:35.66 | 32.46 |
4 | 6 | 435371 | WASEK Katarzyna | 1996 | POL | 48.69 | 47.97 | 1:36.66 | 38.98 |
5 | 33 | 185427 | ANDERSSON Camilla | 1997 | FIN | 48.49 | 48.34 | 1:36.83 | 40.08 |
6 | 2 | 185389 | SCHOULTZ Olivia | 1995 | FIN | 50.34 | 49.87 | 1:40.21 | 62.09 |
7 | 3 | 185412 | SANDELL Petra | 1996 | FIN | 50.65 | 50.86 | 1:41.51 | 70.56 |
8 | 12 | 185369 | TANNINEN Eveliina | 1994 | FIN | 51.06 | 51.08 | 1:42.14 | 74.66 |
9 | 11 | 185358 | OSTERLUND Henriikka | 1993 | FIN | 51.51 | 50.68 | 1:42.19 | 74.98 |
10 | 27 | 426185 | BERTNES Therese Soleng | 1996 | NOR | 51.77 | 51.08 | 1:42.85 | 79.28 |
11 | 14 | 185342 | KOIVULA Tuuli-Tytti | 1992 | FIN | 51.81 | 51.29 | 1:43.10 | 80.91 |
12 | 7 | 485662 | KOLTSOVA Olga | 1992 | RUS | 51.51 | 51.88 | 1:43.39 | 82.80 |
13 | 34 | 185424 | HELLMAN Ellen | 1997 | FIN | 52.54 | 51.65 | 1:44.19 | 88.01 |
14 | 13 | 185407 | PALMEN Pinja | 1996 | FIN | 53.35 | 51.38 | 1:44.73 | 91.52 |
15 | 17 | 185402 | AHO Sini | 1996 | FIN | 52.76 | 52.43 | 1:45.19 | 94.52 |
16 | 21 | 185406 | KARKI Noora | 1996 | FIN | 54.03 | 53.23 | 1:47.26 | 108.00 |
17 | 22 | 555035 | BONDARE Liene | 1996 | LAT | 53.33 | 54.90 | 1:48.23 | 114.31 |
18 | 8 | 395015 | TOBI Triin | 1995 | EST | 54.18 | 54.49 | 1:48.67 | 117.18 |
19 | 18 | 185414 | JARVELA Nelli | 1996 | FIN | 55.94 | 54.53 | 1:50.47 | 128.90 |
20 | 4 | 485882 | NAUMKINA Ekaterina | 1996 | RUS | 56.80 | 54.71 | 1:51.51 | 135.67 |
21 | 32 | 485963 | SMIRNOVA Ekaterina | 1997 | RUS | 57.61 | 56.02 | 1:53.63 | 149.47 |
22 | 26 | 485881 | VOPSEVA Elizaveta | 1996 | RUS | 57.34 | 57.21 | 1:54.55 | 155.46 |
23 | 28 | 426167 | HOVIND Kristine | 1996 | NOR | 55.93 | 1:02.75 | 1:58.68 | 182.35 |
Disqualified 1st run | |||||||||
36 | 785011 | CIBULSKAITE Ilze | 1997 | LTU | |||||
30 | 565463 | SLOKAR Andreja | 1997 | SLO | |||||
20 | 555029 | MELDERE Ieva | 1994 | LAT | |||||
Did not start 1st run | |||||||||
9 | 185372 | INGMAN Anette | 1994 | FIN | |||||
Did not finish 2nd run | |||||||||
35 | 185429 | LAPPALAINEN Milla | 1997 | FIN | |||||
10 | 555018 | GASUNA Lelde | 1990 | LAT | |||||
Did not finish 1st run | |||||||||
31 | 185428 | PULKKINEN Iita | 1997 | FIN | |||||
29 | 555037 | GASUNA Evelina | 1997 | LAT | |||||
25 | 185397 | PULKKINEN Tiia | 1995 | FIN | |||||
24 | 705444 | STRACHANOVA Simona | 1997 | SVK | |||||
23 | 235195 | KOKKINI Anastasia | 1992 | GRE | |||||
19 | 185409 | TOIVAKKA Meri | 1996 | FIN | |||||
16 | 185373 | AHONEN Mira | 1994 | FIN |