W ostatni weekend z powodu ogromnego opadu śniegu bezpiecznie można było się poruszać tylko w rejonie Kasprowego Wierchu. Warunki są znakomite, wręcz bajeczne (:

Podchodziłam na Kasprowy Wierch przez Boczań i Halę Gąsienicową, a potem zjazd w głębokim puchu. Czy można chcieć czegoś więcej? (:

Pewnie i tak, natomiast w tych warunkach podejście przez Halę Gąsienicową jest najlepszym rozwiązaniem, bezpiecznym i bardzo przyjemnym. (:

Póki co śniegu nie brakuje natomiast jest wietrznie i zrobiło się dość lawiniasto, dlatego musimy poczekać aż będzie można wypuścić się gdzieś dalej. A przy tej ilości śniegu.. już nie moge się doczekać! (:

pozdrawiam

O Autorze

Instruktor narciarstwa zjazdowego i narciarstwa wysokogórskiego (skitouringu). Doświadczona taterniczka, skialpinistka i podróżniczka. Reprezentantka Polski w narciarstwie wysokogórskim. Była wicemistrzynią Polski oraz kilkakrotnie stawała na podium w Pucharze Polski, a także w Pucharze Tatr Wysokich w tej dyscyplinie. Obecnie startuje w nielicznych zawodach skitourowych, a swoją pasją i doświadczeniem dzieli się z innymi. Pracuje w TOPR, jako instruktor narciarstwa skitourowego oraz jest współwłaścicielem firmy ZAKOPIANKI sport&folk.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany