Dziś dzień przerwy od ścigania o medale mistrzostw świata. Punktualnie o godz. 10.00 w Schladming rozpoczął się I trening mężczyzn przed zjazdem, który ma odbyć się w sobotę (również godz. 10.00). Ciekawe, bo jutro zaplanowany jest II trening, lecz ze względu na superkombinację kobiet, zjazdowcy nie będą mogli dojechać do samej mety… (trasy męska i żeńska kończą się w tym samym miejscu).

Startowali również Polacy Maciej Bydliński i Michał Kłusak. Uzyskali odpowiednio 57. i 58. czasy. Oto dzisiejsze czasy:

Wyniki, I trening przed mistrzostwami świata w zjeździe mężczyzn (Schladming, 7 lutego 2013 r.):
 1 14 50742REICHELT Hannes 1980 AUT  2:02.98 
 2 15 291459PARIS Dominik 1989 ITA  2:03.09 
 3 11 293006INNERHOFER Christof 1984 ITA  2:03.33 
 4 20 102263GUAY Erik 1981 CAN  2:03.89 
 5 12 421328SVINDAL Aksel Lund 1982 NOR  2:03.96 
 6 16 50753KROELL Klaus 1980 AUT  2:03.97 
 7 37 511142LUEOEND Vitus 1984 SUI  2:04.01 
 8 21 292514HEEL Werner 1982 ITA  2:04.11 
 8 10 192746THEAUX Adrien 1984 FRA  2:04.11 
 10 6 53817FRANZ Max 1989 AUT  2:04.12 
 11 1 201606KEPPLER Stephan 1983 GER  2:04.48 
 12 13 191964POISSON David 1982 FRA  2:04.58 
 13 35 194190ROGER Brice 1990 FRA  2:04.68 
 14 24 533866NYMAN Steven 1982 USA  2:04.70 
 15 22 50858STREITBERGER Georg 1981 AUT  2:04.75 
 16 23 511313JANKA Carlo 1986 SUI  2:04.84 
 17 2 560447SPORN Andrej 1981 SLO  2:04.86 
 18 9 510727DEFAGO Didier 1977 SUI  2:04.89 
 19 8 51327PUCHNER Joachim 1987 AUT  2:04.90 
 20 45 150398BANK Ondrej 1980 CZE  2:04.93 
 21 40 294277KLOTZ Siegmar 1987 ITA  2:04.97 
 22 42 293550MARSAGLIA Matteo 1985 ITA  2:05.00 
 23 17 102271HUDEC Jan 1981 CAN  2:05.07 
 24 5 511139KUENG Patrick 1984 SUI  2:05.08 
 24 4 51332SCHEIBER Florian 1987 AUT  2:05.08 
 26 18 51215BAUMANN Romed 1986 AUT  2:05.10 
 27 29 102899OSBORNE-PARADIS Manuel 1984 CAN  2:05.14 
 28 39 53902MAYER Matthias 1990 AUT  2:05.22 
 29 27 533131SULLIVAN Marco 1980 USA  2:05.27 
 30 48 192504MERMILLOD BLONDIN Thomas 1984 FRA  2:05.41 
 31 3 510890ZURBRIGGEN Silvan 1981 SUI  2:05.71 
 32 41 6530319COCHRAN-SIEGLE Ryan 1992 USA  2:05.74 
 33 7 103271THOMSEN Benjamin 1987 CAN  2:05.84 
 34 55 530939WEIBRECHT Andrew 1986 USA  2:06.06 
 35 31 50625RAICH Benjamin 1978 AUT  2:06.11 
 36 19 292455FILL Peter 1982 ITA  2:06.55 
 37 44 481705GLEBOV Alexander 1983 RUS  2:06.56 
 38 32 380260KOSTELIC Ivica 1979 CRO  2:06.65 
 39 36 180570ROMAR Andreas 1989 FIN  2:06.68 
 40 50 561216KLINE Bostjan 1991 SLO  2:06.71 
 41 43 501439HEDIN Douglas 1990 SWE  2:06.72 
 42 30 530874GANONG Travis 1988 USA  2:06.79 
 43 58 481054MURAVYEV Ivan 1989 RUS  2:06.81 
 44 38 511529GISIN Marc 1988 SUI  2:07.13 
 45 46 531452BIESEMEYER Thomas 1989 USA  2:07.21 
 46 25 192932FAYED Guillermo 1985 FRA  2:07.28 
 47 34 194364PINTURAULT Alexis 1991 FRA  2:07.33 
 48 54 510997BERTHOD Marc 1983 SUI  2:07.39 
 49 56 20267ESTEVE Kevin 1989 AND  2:07.58 
 50 33 534562LIGETY Ted 1984 USA  2:07.66 
 51 51 491151DE LA CUESTA Paul 1988 SPA  2:07.79 
 52 52 561217KOSI Klemen 1991 SLO  2:08.05 
 53 53 511352VILETTA Sandro 1986 SUI  2:08.58 
 53 47 400281VAN HEEK Marvin 1991 NED  2:08.58 
 55 82 400237MEINERS Maarten 1992 NED  2:08.73 
 56 49 491129TERRA Ferran 1987 SPA  2:08.96 
 57 57 430429BYDLINSKI Maciej 1988 POL  2:09.18 
 58 76 430472KLUSAK Michal 1990 POL  2:09.27 
 59 67 90131GEORGIEV Georgi 1987 BUL  2:10.20 
 60 59 660021DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR  2:10.61 
 61 61 20324OLIVERAS Marc 1991 AND  2:10.65 
 62 70 150495VRABLIK Martin 1982 CZE  2:11.00 
 63 68 480736KHOROSHILOV Alexander 1984 RUS  2:11.07 
 64 79 410364FEASEY Willis 1992 NZL  2:11.25 
 65 74 530165BRANDENBURG Will 1987 USA  2:11.50 
 66 77 670058KOSHKIN Dmitriy 1986 KAZ  2:11.55 
 67 63 380341ULLRICH Max 1994 CRO  2:11.72 
 68 60 670037ZAKURDAEV Igor 1987 KAZ  2:11.75 
 69 72 92570GEORGIEV Svetoslav 1991 BUL  2:11.92 
 70 75 710320LAIKERT Igor 1991 BIH  2:12.59 
 71 71 700830ZAMPA Adam 1990 SVK  2:12.60 
 72 64 670052KHUBER Martin 1992 KAZ  2:12.61 
 73 66 170131FAARUP Christoffer 1992 DAN  2:12.78 
 74 62 400016WANDERS Arjan 1978 NED  2:12.84 
 75 69 92534CHONGAROV Nikola 1989 BUL  2:13.14 
 76 80 700868FALAT Matej 1993 SVK  2:13.16 
 77 65 30149SIMARI BIRKNER Cristian Javier 1980 ARG  2:14.54 
 78 78 30283FREEMAN CRESPO Ignacio 1992 ARG  2:15.56 
 79 81 670029PIMENOV Taras 1984 KAZ  2:15.94 
 80 73 550022RODE Roberts 1987 LAT  2:16.08 
Did not start 1st run
  26 201811STECHERT Tobias 1985 GER   
Did not finish 1st run
  83 690086FESHCHUK Rostyslav 1990 UKR   
  28 561067PERKO Rok 1985 SLO